logo

Platy.cz – zúčastnit se průzkumu je nyní výhodnější

Portál Platy.cz se snaží i nadále přizpůsobovat potřebám a přáním návštěvníků, proto přichází s další novinkou. Každý návštěvník je po vyplnění dotazníku na stránce odměněn kvalitnějším a přehlednějším výstupem.

O jaké novinky se konkrétně jedná?

Srovnání vašeho průměrného měsíčního platu s hrubou mzdou dalších respondentů na srovnávané pozici je graficky atraktivnější, čímž se zvyšuje přehlednost výstupu a jeho výpovědní schopnost.


Přidanou hodnotou nových výstupů je informace týkající se počtu uchazečů, kteří připadají na 1 konkrétní místo. Tento údaj uživatelům poslouží i jako ukazatel atraktivity místa na trhu práce.


Výsledky dotazníku od nynějška obsahují i výběr z aktuálních nabídek práce na úrovni zvoleného regionu. Podrobné informace o jednotlivých místech a dalších nabízených pozicích získáte po odkliku, který vás přesměruje na stránky pracovního portálu Profesia.cz.

Přidali jsme také grafické ukazatele čisté, hrubé a superhrubé mzdy, kde získáte informaci, kolik stojíte zaměstnavatele.

Jak se kariérně posunout výše, kdy je ta správná příležitost na rozhovor se šéfem, čím argumentovat a odpovědi na další podobné otázky najdete v odborném článku s názvem Jak a kdy vyjednávat o platu? Jaké jsou důvody ke zvýšení platu? Odborný článek je dalším bonusem pro každého, kdo vyplní dotazník k pracovní pozici a na konci uvede platnou e-mailovou adresu.

Uživatelům průzkumu, které zajímají podrobnější informace o platech, je určen firemní modul PayLab. Srovnání základních percentilů platu s konkurencí, analýzu platu na pozici podle vzdělání, lokality, délky praxe, velikosti a typu vlastnictví společnosti spolu s dalšími údaji je možno i nadále získat na stránce www.paylab.cz.


Zjistěte, zda vyděláváte férově

Získejte bezplatné osobní srovnání platu.

Srovnejte si plat