logo

Zjistěte svou hodnotu
na trhu práce s mobilní aplikací
Platy.cz - srovnávač platů

Základní srovnání platu

Po rychlém vytvoření profilu aplikace srovná váš plat s ostatními lidmi pracujícími na stejné pozici a ve vašem regionu. Svou cenu práce tak poznáte kdykoliv a kdekoliv jste, můžete se připravit na otázku o platu na pohovoru či při vyjednávání o změně mzdy.
S notifikacemi zůstáváte stále informováni, jaké jsou mzdy na trhu práce na vaší pozici ve vašem regionu. Každé tři měsíce automaticky získáte aktuální srovnání platu. Jestliže pro srovnání platu není dostatek údajů, získáte od nás dokument Rady a tipy pro vyjednávání o platu.
Aplikace obsahuje i kalkulačku na výpočet čisté mzdy pro země: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Polsko.
Aktuálně jsou k dispozici tyto jazykové verze: angličtina, slovenština, čeština, maďarština, polština, rumunština.

Platy a mzdy na příbuzných pozicích

Určitě vás zajímá, kam byste se mohli platově posunout, pokud byste pracovali na jiné pozici. Aplikace Platy.cz - srovnávač platů zobrazí platy na příbuzných pozicích, čímž získáte komplexní přehled o situaci na trhu práce.

Porovnání vašeho platu se světem

Aplikace srovná váš plat i s ostatními lidmi ve světě. Zohledňuje při tom vaši pozici s věkem, vzděláním a praxí. Tak jednoduše zjistíte, kde se váš plat nachází ve srovnání s vašimi konkurenty ve světě. Aplikace vám také ukáže, jaké jsou platy na vaší pozici v dalších státech Evropy, přičemž mzdy porovnává ve vaší měně.

Stáhněte si aplikaci
Platy.cz - srovnávač platů
do svého smartphonu